Güzelliğinize Güzellik Katıyoruz!

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Paket Alımlarınızda Geçerli
%10 İNDİRİM
Kazandınız!

Kullanmak için Whatsapp: +90 531 793 36 69
Kupon Kodu: LEYLANDEWeb2024

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Leylande Güzellik Salonu İstanbul Maltepe Bağdat Caddesinde "Somon DNA - Yüz Vitamini" ile hizmetinizdedir. Fiyatlar ve danışmanlık için: Mobil: +90 (531) 793 36 69

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Somon DNA Gençlik Aşısı Nedir?

Somon Dna Aşısı; Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastin lifler parçalanır ve vücudun kendi hyaluronik asit miktarı ve işlevi değişir. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır.

Pİ System nedir?

Cilt yenilemede klinik olarak kanıtlanmış, yepyeni ve üstün bir yaklaşım sunan protokoldür. Bu protokol cilt yapısını destekler, güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlendirilmesini sağlar. Kollajen ve elastin stimülasyonu ile cildin sıkılığını, elastikiyetini ve parlaklığını arttırır. UVB nedeniyle oluşan radyasyon hasarını engeller. Etkin cilt yenilenmesi ve yapılandırılmasını sağlar. Pürüzsüz, sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir ışıltı kazanır.

Bu protokolü oluşturan polinükleotidler (Somon DNA’sı) ve hyaluronik asit molekülleri vücudun tamamen doğal elemanları olup, Mastelli Bio-Pharmaceutical tarafından geliştirilmiş patentli bir teknolojidir.

Somon DNA mezoterapi nedir?

Somon DNA polinükleotid olarak adlandırılan ve hücre yapımına destek olan bir maddedir. Cilt gençleştirmede kullanılır.

Somon DNA mezoterapi nasıl kullanılır?

Cilt altına minik iğnelerle verilir. Cildi nemlendiren hyaluronik asitli mezoterapiyle birlikte veya dönüşümlü olarak kullanılabilir.

Somon DNA mezoterapi ciltte nasıl değişiklik yapar?

Hücre yenileyici olan somon cildin kollajen, elastik liflerini artırarak sarkmasına engel olur. Elastikiyet kaybını azaltır. Başta göz çevresi olmak üzere kırışıklıkları hafifletir.

Somon DNA mezoterapi ne sıklıkta kaç seans uygulanmalıdır?

Somon DNA mezoterapi 1-3 hafta aralıklarla 1-5 seans cildin ihtiyacına göre uygulanabilir.

Somon DNA mezoterapiden sonra normal hayata devam edilebilir mi?

Somon DNA uygulamasından sonra iş ve sosyal hayata devam edilebilir. Ciltte sadece hafif bir kızarıklık olur. Yarım gün içinde geriler. Bazen ertesi gün ciltte iğneye bağlı küçük morluklar olabilir. Makyajla kapatılabilir

Somon DNA mezoterapi başka cilt gençleşleştirme yöntemleriyle birlikte kullanılır mı?

Somon mezoterapi lazerler, radyofrekans gibi yöntemlerle birlikte veya dönüşümlü kullanılırsa çok daha etkili olur. Somon DNA mezoterapi botokstan önce uygulanırsa kırışıklıkların tamir edilmesini hızlandırır. Dolgu ile birlikte kullanılırsa dolguların sarkma ve kırışıklık etkinliğini artırır.

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Somon DNA aşısı nedir?

Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kolajen ve elastin lifler parçalanır ve vücudun kendi hyaluronik asit miktarı ve işlevi değişir. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır. Somon DNA, vücudun doğal elemanları olan polinükleotidler ve hyaluronik asit moleküllerinin bir arada kullanılması prensibine dayanmaktadır.

Kombine Yaklaşım nedir?

Tedavi kombinasyonunu oluşturan polinükleotid ve hyaluronik asit molekülleri, cildin rejuvenasyonunda özgün etki mekanizması ile en iyi sonuçları sağlar.

Somon DNA kimlere uygulanır?

Somon DNA’sından üretilen, içerisinde B kompleks vitaminler, peptidler, hyaluronik asit ve onarıcı proteinlerin bulunduğu özel bir formüldür. Somon DNA aşısı cilde enjeksiyon olarak uygulanır.

Somon DNA, sonrasında önemli miktarda su molekülünü çevresine yönlendirilmesi ile birlikte, endojen hyaluronik asiti arttırır. Su moleküllerini tutar ve depolar, bu sayede uzun süren nemlendirme etkisi sağlar. Dehidrasyona karşı cildi güçlendirir.

Yaş ilerlemesi, genetik veya çevresel faktörlere bağlı olarak ciltteki kolajen ve elastin lifler zayıflar. Somon DNA cildin zamanla kaybetmiş olduğu nem oranını geri kazandırmaya yardımcı olur ve dengeler. Aynı zamanda elastin lifleri yeniler ve cilt altındaki dolaşımı artırarak cildin kendini onarmasını sağlar. Hasara uğramış cilt altı dokusunu desteklemek için Somon DNA aşısı uygulanmaktadır. Somon DNA, 30 yaş ve üzeri her cilt tipinde uygulanabilir.

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Somon DNA cilt kalitesinde hangi mekanizmalarla iyileşme sağlar?

Somon DNA, yapılan her seansta cilt yapısını güçlendirerek cildin elastikiyet ve sıkılığını arttırır. Fibroblastların trofizmini arttırır ve UVB’ ye bağlı olarak gelişen radyasyon hasarını engeller. Cildin azalan nem dengesini düzenler. Etkin cilt rejuvenasyonu ve cildin/fibroblastların fizyolojik revitalizasyonunu sağlar. Bu sayede sağlıklı görünen, daha pürüzsüz ve daha aydınlık bir cilt ortaya çıkar. Cilde yepyeni bir enerji ve ışıltı kazandırır.

Somon DNA cilt içine vitamin, mineral ve hyaluronik asit enjekte edilen, tek bir seansta bile gözle görülür etki yaratan bir anti-aging sistemidir.

Somon DNA tedavisinde ihtiyaca göre somon balığından elde edilen DNA, çeşitli vitaminler, antioksidanlar, DMAE(Dimetil Amino Etanol) ve düşük konsantrasyonlu hyaluronik asit gibi maddelerin kombinasyonu uygulanır.

Özellikle çevresel faktörler ve güneşin etkisiyle nemini kaybetmiş, gözenekleri genişlemiş, sarkmaya eğilimli ve hassaslaşmış ciltlere önerilir.

Güneşe ve solaryuma çok sık maruz kalan, genetik olarak kuru cilde sahip olan, sigara ve/veya alkol kullanan, yoğun çalışma temposu nedeniyle cildine özen gösteremeyen kişiler mezolift yani Somon DNA uygulamasından çok yarar görürler.

Epidermiste kan damarı olmadığı için gerekli mineral ve vitaminler dermisteki kan damarlarından ve hücreler arası boşluktan (biomatriks) sağlanır. Ciltteki elastin-kolajen ve oksijen miktarı yaşlanmayla birlikte ileri derecede azalmakta serbest radikaller içeren toksinler artmaktadır. Bu durum hücrelerin fonksiyonlarını bozar. Sonuçta cilt altı bağ dokusu gevşer, ciltte çizgilenmeler oluşur, cansızlaşır ve solgun bir hal alır.

Somon DNA ile hücre metabolizması da arttırıldığı için bağışıklık sistemi de güçlenir. Hücrelerin çoğalması ve fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için ekstra vitamin ve mineraller ile desteklemek gereklidir.

Somon DNA ilk etki, direk elastin-kolajen uyarımı yaparak görünen cilt germe etkisidir. İkinci etki olarak cildi canlandırıcı etkisi olan özel iyonize ürünler ve vitamin-mineraller ile doğrudan cildin sorunlu bölgelerinde istenilen derinliğe taşınır ve hücrelerin ihtiyacı olan enerji ile cilt altı dokuda eksikliği oluşmuş maddelerin takviyesi sağlanır.

Bu sayede yeni elastin ve kolajen liflerinin sentezi de uyarılmış ve desteklenmiş olur. Somon DNA tedavisinde herhangi bir cinsiyet ya da yaş kısıtlaması yoktur.

Somon DNA Hangi bölgelere uygulanır?

Somon DNA yanaklar, alın, göz kenarları, üst dudaklar, çene, boyun ve dekolte bölgesine olduğu gibi el sırtına da uygulanabilir.

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Somon DNA ile ciltte ne gibi olumlu değişiklikler sağlananabilir?

Somon DNA sayesinde yüz ve boyundaki kırışıklıklarda hemen belli olan belirgin bir azalma, cilt yapısında canlanma ve kalitesinde artış sağlanır. Cilt nemlenir ve sıkılaşır.

Amacı cildin kaybettiği gerginlik ve canlılığın geri kazandırmaktır. Bu amaçla gündelik hayatta uygulanan kozmetik kremlerin cilt üstünden emilmesinin sağlanması için oldukça uzun süre uygulanmaları gerekmektedir. Cilt bakımları ile derin dokulara da ulaşmak genelde mümkün olamamaktadır. Mezoterapik uygulamalarda ise cildin ihtiyacı olan gerekli takviyeler doğrudan istenilen bölgeye ve derinliğe verilebilmektedir.

Somon DNA sonrasında ciltteki azalmış elastin, kolajen, hyaluronik asit içeriğinde denge sağlanır. İçeriğindeki hücre yenileyici vitaminler, antioksidanlar ve cildin dolgunluk ve nemini dengeleyen bağ dokusu içerikleri sayesinde ciltte bir tonus artışı ve ince çizgilerde azalma meydana gelir. Sonuçta yaşlanma etkileri azaltılıp daha canlı ve taze bir cilt elde edilir. Somon DNA; PRP ve ışık dolgusu ile kombine edilerek çok daha mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.

Somon DNA Hangi amaçlarla kullanılır?

1- Daha gergin, nemli ve parlak bir cilt görünümü

2- Kırışıklıklarda azalma

3- Dış etkenlerle (güneş, soğuk, solaryum) hasara uğramış ciltte yeniden yapılanma ve canlanma

Somon DNA Seans aralıkları ve sayısı nedir?

Ayda 1; 1-3 seans uygulama yeterlidir. Özellikle yakın tarihte bir kutlama yada tören planlanıyorsa hızlıca cildi canlı ve parlak göstereceğinden fotoğraf çekimi planlanan tarihten bir hafta önce yapılması tavsiye edilir. Seans sayısı ve aralığı cildin durumuna, hastanın yaşına ve uygulama amacına göre değişir. İleri yaşlarda ve çok yıpranmış ciltlerde 2 haftada 1, birkaç kez uygulanabilir.

Somon DNA Kullanılan serumlar ne gibi maddeler içerir?

Uygulama 30 Gauge’lik çok ince lazer kesim iğneler ile birçok noktadan cilt altı dokuya serum karışımının enjeksiyonu şeklinde yapılır. Seanslar yaklaşık 20-30 dk. sürer.

Somon DNA Kaç seans uygulanır ve seans aralıkları nedir?

Seans sayısı ve uygulama aralıkları kişinin yaşı ve cildinin ihtiyacına göre değişir. Tek seans olarak uygulanır. İleri cilt hasarında bir kür tercih edilir. Bir kür 3 seanstan oluşmaktadır ve uygulama aralığı 2 haftadan 1 aya kadar değişebilmektedir.

İlkbahar ve sonbaharda tek seans cilde nem ve vitamin desteği için önerilir.

Somon DNA Ağrılı mıdır?

Ağrı minimaldir. Yine de uygulama konforunu arttırmak için lokal anestezik kremler de kullanılabilir.

Sonrası ne gibi yan etkiler oluşabilir?

Uygulamanın hemen sonrasında ciltte kızarıklık, noktasal morluk, hafif ödem meydana gelebilir. Bunların tümü geçicidir.

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Somon DNA Amaç;

  • Genç, olgun ve fotojenik hasarlı ciltlerin onarımı,
  • Canlı ve yenilenmiş bir el için el rejuvenasyonu,
  • Cilt distrofisinin giderilmesi,
  • Göz çevresinin aydınlatılması, yeniden yapılandırılması, ve şişlik-koyu renk halkalarının giderilmesi.

Somon DNA Beklenen Sonuç;

  • Nem dengesi onarılmış bir cilt,
  • Artan cilt sıkılaşması
  • Daha elastik bir cilt

Leylande Güzellik Salonu İstanbul Maltepe Bağdat Caddesinde "Somon DNA - Yüz Vitamini" ile hizmetinizdedir. Fiyatlar ve danışmanlık için: Mobil: +90 (531) 793 36 69

Maltepe Güzellik Merkezlerinin En Profesyonel Kadrosu Uygun Fiyatla

Paket Alımlarınızda Geçerli
%10 İNDİRİM
Kazandınız!

Kullanmak için Whatsapp: +90 531 793 36 69
Kupon Kodu: LEYLANDEWeb2024
, , , , , , , ,