Lazer Epilasyon Sıkça Sorulan Sorular | Leylande Güzellik Salonu

Anasayfa » Güzellik İpuçları » Lazer Epilasyon Sıkça Sorulan Sorular

Lazer Epilasyon Sıkça Sorulan Sorular

Lazer epilasyon kanser yapar mı?

Hayır, lazer epilasyon deri içinden iç organlara nüfus etmediği için kanser yapma olasılığı yoktur.

Lazer epilasyonda sağlıklı sonuçlar için kaç seans gerekir?

Lazer epilasyon yaptıracak kişilerin fiziki yapısı değişeceğinden bu konuda tahmin yürütmek oldukça güçtür. Lazer epilasyon uygulamayı düşündüğünüz bölgeye göre değişkenlik gösteren bir faktördür.

Lazer epilasyon ile kol altı, bacak, genital bölge gibi kısımlar minimum 4 maksimum 8 seans gerektirmektedir. Lazer epilasyon yüz bölgesinde uygulandığı taktirde minimum 6, maksimum 12 seansta istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlıyor.

Genital bölgeye lazer epilasyon yaptırmak kısırlık yapar mı?

Hayır, lazer epilasyon yumurtalıklara zarar vermediği için kesinlikle kısırlığa neden olmaz. Lazer epilasyon 20 yıldır uygulanmakta olan bir sistemdir ve şu ana kadar herhangi bir kalıcı yan etkisi görülmemiştir.

Lazer epilasyon sonuçları garantili midir?

Lazer epilasyon işleminde her tıbbi uygulama da olduğu gibi başarısızlık ihtimali vardır. Ancak, çok az bir oranda karşımıza çıkar.

Lazer epilasyon sonrasında %70-%90 oranlarında bir azalma görülüyorsa yapılan lazer epilasyon operasyonunun başarılı geçtiği söylenebilir.

Leylande Güzellik Salonu İstanbul Maltepe Bağdat Caddesinde Lazer Epilasyon ile hizmetinizdedir. Fiyatlar ve danışmanlık için: Mobil: +90 (531) 793 36 69