Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe'de | Leylande Güzellik Salonu

Anasayfa » Maltepe Radyofrekans Altın İğne Kampanyaları » Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

altın iğne, altın iğne faydaları, altın iğne fiyatları leylande güzellik merkezi, Altın İğne İle Cildinizi Gençleştirin Sırrınızı Bizden Öğrenin, altın iğne istanbul, altın iğne istanbul maltepe, altın iğne kadınlar kulübü, altın iğne leyla demirci, altın iğne leylande güzellik merkezi, altın iğne maltepe, altın iğne tedavisi ücreti nedir, Altın İğne Tedavisi ve Fiyatları Leylande Güzellik Merkezi, altın iğne tedavisi yapan güzellik merkezleri, altın iğne tedavisi yorumlar, altın iğne yaptıran ünlüler, altın iğnenin faydaları, Maltepe Altın İğne Fiyatları Leylande Güzellik Merkezi, Maltepe Altın İğne Tedavisi Fiyatları Leylande Güzellik Merkezi, Maltepe Altın İğne Tedavisi ve Fiyatları Leylande, Maltepe Altın İğne Tedavisi ve Fiyatları Leylande Güzellik Merkezi

Leylande Güzellik Salonu İstanbul Maltepe Bağdat Caddesinde Radyofrekans Bölgesel Sıkılaştırma Hizmetleri ile hizmetinizdedir. Fiyatlar ve danışmanlık için: Mobil: +90 (531) 793 36 69

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

Radyofrekans selülit, bölgesel yağlanma ve yüz bölgesinde sarkma problemlerine karşı kullanılan, ısı kontrollü bir uygulamadır. Isı kontrolü özel olarak imal edilmiş infrared termometre ile yapılır.

Radyofrekans ile Bölgesel Sıkılaştırma Nasıl Çalışır ve Amaç Nedir?

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını harekete geçirerek enerji açığa çıkması ve bölge ısınması sağlanır.Cilt ısısı 41-43 dereceye geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder. Isının etkisi ile kollajen üreten fibroblast hücreleri uyarılır. Radyofrekans uygulaması ile hücre metabolizması hızlanır ve bölgedeki kan dolaşımı artar.

Radyofrekans ile Bölgesel Sıkılaştırma Kullanım Alanları:

Vücutta, bölgesel yağ birikimlerinde; kalçalar, bacaklar, karın, bel, bölgesi ve liposuction sonrası oluşan düzensizliklerde kullanılır.

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

Radyofrekans ile Bölgesel Sıkılaştırma uygulamasının etkileri:

Temel Mekanizma : Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmesi nedeniyle su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta. Bu uygulama ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşarak yağ dokusunu eritebilmektedir. Uygulama sırasında ısınan bölgende yağ hücrelerinin duvarları parçalanır, yağlar erimeye başlar. Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı olarak kan ve lenf yolu ile vücuttan atılır.

Uygulama yapılan bölgelerde ısının etkisi fibroblast hücreler uyarılarak kolajen üretiminin artması sağlanır.

Yağların erimesi, kolajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme, zayıflama, selülit bakımı , toparlanma ve kırışıklıkların azalması sağlanır.

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

Radyofrekans ile Bölgesel Sıkılaştırma Kimlerde Uygulanamaz?

Parkinson, ms, epilepsi, kanser-cilt kanseri vb. hastalığı olanlarda, hamilelerde, kalp pili ve vücudunda büyük metal protez bulunanlara uygulama yapılmaz.

Radyofrekans Başlıkları Nelerdir?

Tripolar, Bipolar ve Unipolar Radyofrekanslar bulunmaktadır.

Tripolar Radyofrekans: Bölgesel zayıflamada kullanılan bir yöntemdir. Cildin alt tabakasındaki yağ dokularına etki ederek yapılarında ve görüntüsünde değişiklik gerçekleştirir.

Tripolar radyo frekansı ile metobolizma hızlandırılarak sertleşmiş yağ tabakaları parçalanır ve sıvılaşır. Isının etkisi ile kolajen artışı sağlanır ve cildin yenilenmesinde yardımcıdır. Tripolar radyofrekans uygulamasında radyo dalgaları yüzeysel ve derindeki yağ tabakalarına ulaşarak bölgesel fazlalıklarında giderilmesine yardımcı olur.

Bipolar radyofrekans: Seçilen derinlikteki dokunun ısısını artırabilme özelliğine sahiptir. Cilt yüzeyini aşırı ısınmaktan korurken derin katmanlarda etkisini gösterir. Yağ dokuları, selülit ve kolajen üzerinde kullanılır.


Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

İleri yaş, mevsimsel değişimler, hava kirliliği, kimyasallar ve yaşam koşullarından olumsuz etkilenen cilt, diğer organlardan daha hızlı yaşlanır. Ciltte yaşlanma etkilerine bağlı olarak kırışıklık ile birlikte lekeler de oluşur.

Cildin sağlıklı ve genç görünümü için kullanılan lazer uygulamalarında, özellikle son yıllarda “Altın İğne” olarak bilinen “fraksiyonel radyo frekans radyo dalgaları” ön plana çıkmaktadır.

Cildin yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşılarak; cildin parlak, gergin ve sağlıklı olmasını sağlayan altın iğne uygulaması ile cilt üzerindeki birçok sorun da tedavi edilebilmektedir.

Leylande Güzellik Merkezi Uzman Estetisyen, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamalarından biri olan “altın iğne” hakkında bilgi verdi.

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

Ameliyatsız güzelleşin…

Ciltte; yaşlanma ve çevresel faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan sorunların tedavisinde, “fraksiyonel radyo frekans uygulaması” en ideal seçenek olarak kullanılmaktadır. Altın iğne uygulamasının süresi bölgeye bağlı olarak değişmekle birlikte, genellikle 30-45 dakika sürmekte, işlem sonrası hasta taburcu edilmektedir. Seans sayısı da uzman tarafından yapılan işleme göre değişmektedir.

Altın iğne hastaya konfor sağlar

Fraksiyonel radyo frekans (altın iğne) uygulaması öncesi, işlemin yapılacağı bölge temizlenir ve anestezi etkisi olan krem uygulanır. İşlem sonrasında ciltte oluşan kızarıklık da 1-2 saat içinde kendiliğinden geçer. Hasta uygulamanın ardından normal yaşamına dönebilir ve ertesi gün işine başlayabilir.

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

İlk uygulamada ciltte canlanma etkisi

Radyo frekans uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. İşlem sonrası cilt atlında onarım devam eder ve ciltte canlanma günden güne daha fazla belirgin hale gelir. Hedeflenen sonuca ne kadar seansta ulaşılabileceği, uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır. Uygulama yapılan bölgenin güneşten korunması gereklidir. Bunun için de güneş koruyucu krem kullanılmalıdır.

Altın iğne hem yüz hem vücut için uygun

Fraksiyonel radyo frekans uygulamaları;

 1. İnce kırışıklıkların giderilmesinde,
 2. Vücuttaki sarkmaların toparlanmasında,
 3. Cilt gençleştirmede,
 4. Sivilce izleri, çukurluklar ve yara izlerinin giderilmesinde,
 5. Yanık izleri tedavisinde,
 6. Gözaltı morluklarının tedavisinde,
 7. Hamilelik çatlaklarında,
 8. Gözenek sıkılaştırmada,
 9. Akne tedavisinde,
 10. Boyun ve dekolte bölgesini toparlamada kullanılmaktadır.

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

Altın iğnenin avantajları:

 1. İlk seanstan itibaren anında görünür sonuçlar elde edilir.
 2. Uzun süreli kalıcı başarı elde edilir.
 3. Tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin olarak kullanılabilir.
 4. Klinik açıdan sonuçların başarısı kanıtlanmıştır.
 5. Hasta bir gün sonra normal hayatına devam edebilir
Leyla DEMİRCİ
Uzman Estetisyen

Leylande Güzellik Salonu İstanbul Maltepe Bağdat Caddesinde Radyofrekans Bölgesel Sıkılaştırma Hizmetleri ile hizmetinizdedir. Fiyatlar ve danışmanlık için: Mobil: +90 (531) 793 36 69

Altın İğne Fiyatları 2018, Altın İğne Scarlet Uygulamaları Maltepe’de

%10 İN-Dİ-RİM

Paket Siparişinizde %10 İndirimden Yararlanın

Kupon Kodu: LEYLANDEWeb2019


Mobil + Whatsapp: +90 531 793 36 69

Sadece paket satın almalar içindir.

Bu Sayfayı Dostlarınızla Paylaşın!